Go Back   getDare Truth or Dare > Truth OR Dare > Truth or Dare Stories

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 01-29-2020, 04:00 AM   #1
lololo72
Distinguished Member
 
lololo72's Avatar
 
Join Date: Jun 2014
Location: Europe
Posts: 768
Blog Entries: 2
Default Second encounter - setkání druhé

Setkání druhé
Setkáváme se opět v klubu na kecacím čtvrtku. Ty v sukni zhruba ke kolenům a opět pěkně namalovaná a upravená. Sedáme si spolu na drink a klábosíme o všem možném, ale už se oba těšíme na akčnění v horních prostorách. Ujišťuji se, že souhlasíš s předchozím návrhem, že tentokrát budu ten dominantní já. V očích ti je vidět, že se těšíš na to, co bude a jen přemýšlíš o tom, kam až zajdu.
Asi i proto se tentokrát dole příliš dlouho nezdržujeme a vyrážíme do Gotiky. Při odchodu z baru si všimnu, že tam je zas ten maník, co prodává rákosky. Zastavujeme se u něj a po krátké poradě s ním vybírám a kupuji nástroj, který bude tvůj. Ano bude tvůj, ale dnes si jeho dopady nejprve okusíš ty. V gotice sama míříš ke kříži, ale já tě zastavuji na půli cesty pod kladkou, co tam visí. Dnešní akčnění bude zde. Beru z rohu rozporku a přidělávám jí ke karabině na kladce. Nastavuji zhruba výšku, tak, abys pohodlně dosáhla. S pomocí kožených pout, které u rozporky jsou, ti přidělávám ruce (kdyby tam nebyly, použiji provazy z tvé kabelky ). Začínám tě rukama hladit po těle a líbat. Ty stojíš čelem ke dveřím. Postupně ti rozepínám blůzku a stále tě hladím a líbám. Cítím tvé vzrušení a tak přestávám s drážděním a jdu se věnovat tvým nohám. S pomocí tvých provazů je uvazuji o pomůcky v místnosti tak, že nyní stojíš celkem dost rozkročená. Při vázání nohou tě hladím po lýtkách a vnitřních stehnech, ale úmyslně nezajíždím výše. Po skončení vázání nohou vytahuji kladku trošku výš, aby ruce byly skoro napnuté. Nyní stojíš přede mnou znehybněná do tvaru X, ale přístupná ze všech stran. Nastává další chvilka líbání a dráždivých doteků, tisknu se na tebe mým tělem tak, abys i ty cítila mé vzrušení. Vytahuji šátek a vážu ti jej kolem očí. Nyní jsi znehybněná a navíc nevidíš, co se bude dít dále. Já se vracím k tvé rozepnuté blůzce a pokračuji k osvobozování prsou z podprsenky. Když se mi to podaří, nenechám je jen tak a začínám je podvazovat dalšími dvěma kousky tvých provazů. Docela se mi to daří a jsem se svým výkonem spokojen. Kůže tvých prsou je nyní napnutější a citlivější na dotek. Využívám toho a chvilku si s nimi pohrávám. Dva lidi tiše vstupují do místnosti. Ty, jako bys to vycítila, se šeptem ptáš, zda tu někdo není. Já přemýšlím, co říct a nakonec malinko zalžu a říkám, že ne. Přesouvám se za tebe a začínám tě dráždit zezadu. Tisknu se k tobě, objímám tě zezadu a hladím po prsou. Pak zas mé ruce sjíždějí na tvůj zadek a pomalu ti vykasávám sukni. Snažíš se protestovat, že jsem moc rychlej a tak dostáváš první plácnutí rukou po zadku s upozorněním, že já jsem teď dominant. Pro zapamatování dostáváš ještě další tři plácnutí na každou půlku. To už ale není přes sukni, ale přes holý zadek. Ano, zjišťuji, že to, co se mi jevilo jako punčochové kalhoty a pod kterými jsem očekával kalhotky, jsou ve skutečnosti punčochy upnuté do podvazků. A pod nimi nic. Později zjišťuji, že jsi kalhotky odložila do kabelky při návštěvě WC krátce předtím, než jsme šli nahoru. Každopádně tě za takovou přípravu chválím a po tvé holé prdelce tě mezi jednotlivými ranami dlouze hladím. Malinko povoluji kladku, aby ses mohla malinko prověsit a víc tak na mě vystrčit zadek. Ještě chvíli jej zahřívám ranami rukou a pak chvilku používám i tvé důtky. To již celkem hlasitě sténáš. Ano, je to i tím, že mezi ranami střídavě hladím tvá podvázaná prsa a střídavě i tvůj pomalu se červenající zadeček. Občas mi ruka, jakoby nechtíc, sklouzne i do tvého vlhnoucího klína, což je doprovázeno tvými hlasitými vzdechy. Ale to již nastupuje nově zakoupená rákoska. Je tenčí, než ta, cos používala minule a lépe se s ní manipuluje. Dávám ti rány po pěti a ty pěkně počítáš. Mezi každými pěti je pauza vyplněná hlazením a drážděním. To již sténáš celkem hlasitě a do místnosti tiše přicházejí další. Již máš asi 7 diváků, ale ty je nevidíš a pro své vzrušení je ani nevnímáš. Aby měli dobrý výhled, vyhrnuji tvou sukni výš, takže je vidět vše a to i ze předu. Pokračuji v bytí rákoskou. Její stopy jsou na tvém zadečku již trochu vidět, ale ty tvrdíš, že jsi v pohodě a že mohu pokračovat. Krom ran rákoskou sílí i mé dráždění tvých intimních partií. Teď již nepokrytě čím dál častěji sjíždím ze zadečku k tvé rozmoklé lasturce a dlouze ji dráždím. Zajíždím i prsty dovnitř a pomalu se chystám na vyvrcholení mé seance s tebou. Rozepínám si kalhoty a vytahuji jej. Nasazuji ochranu a mé prsty v tvé lasturce nahrazuje on. To už je v místnosti asi 10 lidí. Normálně bys je slyšela, ale nevím, asi je vzrušením nevnímáš. Pronikám pomalu až na dno. Dva nebo tři pomalé pohyby tam a ven a pak se na tebe přitisknu. Tvé vzrušení vrcholí. Jednou rukou držím tvá prsa a druhou odvazuji šátek z tvých očí a odhazuji jej stranou. Do ucha ti šeptám: „Obecenstvo se těší na tvůj orgasmus, pojď a poděl se s nimi o něj.“ Chvíli tě nechávám vstřebat ten pohled do jejich očí a pak začínám přirážet. Snažíš se protestovat, ale tvůj orgasmus je silnější a ty křičíš a vzdycháš na celé kolo. Někteří v tichosti odcházejí a asi dva čekají až do mého vyvrcholení. Pak odcházejí také.
Odvazuji tě a hladím po těle s kalhotami u kolen. Ty se vzpamatováváš, chytáš se rákosky a dáváš mi jednu pěknou přes zadek se slovy: „Takovéto veřejné ponížení jsem nečekala a budeš za to pykat.“ Já to beru jako pokračování hry a se slovy : „OK“ naskakuji na tvou notu. Ty pokračuješ a přikazuješ mi se svléknout. Uposlechnu tě a za chvilku jsem nahý. „Já měla podvázaný prsa, ty budeš mít podvázanýho ptáka i s koulema“, pokračuješ v instrukcích a skutečně mě takto podvážeš. Zůstává ti dlouhý volný konec a já se nad tím ani nepozastavuji. Volně visí k zemi. Přikazuješ mi si lehnout na tu klekací lavici, kde probíhala seance toho kluka s holkou minule, když my šli ke kříži. Poslušně se na lavici pokládám a ty mě k ní provazy fixuješ. Moje záda se stehny svírají pravý úhel a můj zadek je pěkně vystaven. Začínáš také plácáním rukou, ale za chvíli si pomáháš nějakou plochou plácačkou, co tam nacházíš. Cítím, jak se po mém zadku rozlévá teplo. Jistě už musí být rudý. Ty svoji naštvanou roli hraješ celkem obstojně, mazlení mezi ranami je minimum. A za chvíli nastupují důtky a krátce nato i rákoska. Nyní nepočítáme rány v sérii, ale vše dohromady. Přestávky děláš po deseti ranách a dostávám jich rovných 100. Zadek je viditelně červený a sem tam nějaký výraznější šrám. Mezitím jsem si všiml, že v místnosti jsou asi tři lidé. Nějaký mladý pár a Nufinka. Po sté ráně jsi pohladila můj zadek a se slovy končíme a půjdeme se napít ses otočila k Nufince a požádala jí, zda by ti něco nevzala dolů na bar. Překvapeně na tebe pohlédla, ale když viděla, že se skláníš k hromádce mých odložených svršků, pobaveně se usmála a přikývla. Nemělo cenu protestovat, byl jsem přivázaný k lavici a nemohl tomu nijak zabránit. Nufinka vzala od tebe mé svršky a odešla dolů, ty jsi jí jen doplnila, že za chvilku přijdeme také. Mladý pár mezitím odešel také a my zůstali sami. Chvíli mě hladíš a dráždíš a já vnímám, že i přes bolavý zadek jsem vzrušen a ztopořen. Šeptáš mi, že máš chuť na drink a že půjdeme dolů. Ani neprotestuji, bylo mi jasné, že půjdu tak, jak jsem. Říkám si: „No co, zakryji si rozkrok rukama a dole oblečení jistě dostanu zpět.“ Odvazuješ mi ruce od lavice, ale k mému překvapení mi je zavazuješ za zády. Pak mi odvazuješ nohy a pomáháš mi vstát. Chytáš volný konec provazu od mého stále podvázaného rozkroku, lehce zatáhneš a vyrážíš ke dveřím. Chápu, že mám jít za tebou a vyrážíme. Občas cestou dolů nenadále prudčeji zataháš a já cítím krom bolavého zadku i bolest podvázaných koulí. Navíc podvázaný penis stojí jako skála. „To bude dole podívaná“, říkám si. Na schodech se bolest ještě mísí se strachem, bojím se, že zatáhneš prudčeji a já se budu poroučet dolů s rukama za zády bez možnosti pád nějak mírnit. Tohoto zážitku mě naštěstí ušetříš. Mimochodem pozoruji, že již delší dobu jsi vypadla z role. Tvůj výraz nyní nevypadá vůbec naštvaně, ale velmi pobaveně. Dojdeme k baru a ty si objednáváš drink. Já čekám, že dostanu svůj šat, ale ty mě přivazuješ k jednomu ze sloupů dole, blízko stolu, kam si sedáš. Dáváš mi trochu napít vody a sama si sedáš a zapaluješ cigaretku. Cucáš drink a pokuřuješ. Já zde stojím nahý, přivázaný a podvázaný. Stále napůl ztopořený sleduji pobavené pohledy lidí kolem. Odvazuješ mě až po vykouření cigarety. Rozvazuješ mi i ruce a uvolňuješ rozkrok. Dlouhý polibek a pak mi podáváš mé šaty. Oblékám se, již nespěchám. Není proč, není zde nikdo, kdo mě neviděl během tvé kouřové přestávky. Zaplatím a odcházíme. Mé pocity jsou úžasné.
END
__________________
41/ male slave/ 17cm
my kik is lololo72
last dare
http://www.kinktalk.com/talk/album.php?albumid=14195
https://www.exposedpassion.com/post....d7c7249d8a.jpg
likes: BDSM, anal, bondage, spanking, semipublic or hiden naked dares, naked and dared on cam, bodywriting (not permanent)
dislikes:crossdresing, messy, hard pain
limits: no face, poo, needles, family and friends
lololo72 is offline   Reply With Quote
Reply

Advertisements
Kink Talk


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT -7. The time now is 12:23 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc. - Also check out Kink Talk!reptilelaborer